Atbalsti mazo biznesu

Mēs piedalamies arī 2015.gada 20.novembrī ” MAZĀ BIZNESA LIELĀ DIENA” pasākumā, kurš nu jau notiek katru gadu visā Latvijā, novembra trešajā nedēļas nogalē.  MĒRĶIS: lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību, ka arī mazos uzņēmumos notiek interesantas lietas, un strādā radoši cilvēki. Šajā dienā cilvēki aicināti ieskatīties mazajos uzņēmumos un piedalīties šai dienai speciāli rīkotajos īpašajos piedāvājumos. Šogad mūsu īpašajā piedāvājumā ir

                                      GARDUMU PARADĪZE ĶEPAIŅIEM .

Tāpat kā mums patīk sevi palutināt ar gardumiem, mūsu ķepaiņi arī , patiesībā, ir lieli kārumnieki. Gan suņi, gan kaķi māk novērtēt  savu saimnieku dāsnumu par sagādātajiem našķiem. Ja saka, ka vīriešiem “MĪLESTĪBA IET CAUR VĒDERU”, tad nešaubieties ne mirkli, mūsu ķepaiņiem ir tieši tāpat . Mūsu uzticīgajiem draugiem ir neviltots prieks par mājās atnestu gardu kārumu.

Pie mums sameklēsiet labāko piedāvājumu KĀRUMNIEKIEM ĶEPAIŅIEM! Turklāt, mēs Jums izstāstīsim, kuri kārumi ir  garšīgais našķis, bet kuri ir gan baltiem zobiem, gan gara laika kavēklis.

Gaidam ciemos!

20.novembrī īpāšā piedāvājuma cenas, iegādājoties vismaz piecus našķus, katram                                                             5%atlaide.

98a5c1140d4c9552346fc56026bc3544