DZĪVE COVID–19 pandēmijas apstākļos

Cienījamie klienti!

Ņemot vērā COVID – 19 pandēmijas laiku, informējam par klīnikas darbību šajā periodā. Klīnika savu darbu nepārtrauc, mēs strādājam mainīgā darba laika režīmā, ( lūdzam sekot līdzi darba laika izmaiņām).

ĻOTI LŪDZAM IEVĒROT PIESARDZĪBU!

PERSONĀM, KURĀM JĀATRODAS VALSTS NOTEIKTAJĀ PAŠIZOLĀCIJĀ  vai KARANTĪNĀ  VESELĪBAS STĀVOKĻA DĒĻ, LŪDZAM NEAPMEKLĒT KLĪNIKU!
Zvanot uz klīnikas telefoniem, saņemsiet konsultāciju par Jūsu problēmu ar dzīvnieku.
Cienīsim sevi un citus!


• Klīnikā veiksim gan akūtu (pēkšņu) , gan hroniski smagu (uzturošu) gadījumu ārstēšanu un akūti nepieciešamas operācijas, iepriekš par to vienojoties telefoniski.
• Lūdzam savlaicīgi  sekot līdzi un veikt profilaktiskos pasākumus dzīvniekiem – vizītes piesakot telefoniski.( Vienmēr atceramies: ” Labāk savlaicīga profilakse, lai novērstu pēķšņu veselības “krīzi”! )
• Pirms ierasties klīnikā, sazinieties ar klīnikas personālu, Tel. Nr. 64226242; 26103104, lai izvērtētu sasirgušā dzīvnieka nepieciešamību  vest uz klīniku, ja nepieciešams – tad iepriekš vienojamies par vizītes laiku.
• Tā kā pie mums ir iegādājamas arī ikdienas un ārstnieciskās barības dzīvniekiem, ierodoties veikalā un klīnikā, lūdzam ievērot distanci no personāla un citiem apmeklētājiem (2m) un noteikti lietojam sejas maskas. Ja veikalā un (vai) klīnikā ir daudz apmeklētāju, lūdzam Jūsu drošībai, uzgaidīt ārpusē kamēr atbrīvojas distancēti iespējama vieta arī Jums. Mūsu klīnikā atļautais apmeklētāju skaits ir viens apmeklētājs katrā telpā (ar vai bez dzīvnieka).

• Lūgums laicīgi sazināties ar klīnikas personālu, ja esat nolēmuši neierasties uz jau ieplānotām vizītēm un atcelt rezervāciju dzīvnieku viesnīcai;
• Ja vediet vizītē slimu dzīvnieciņu, lūdzam nebraukt līdzi visai ģimenei un, pēc iespējas, bērnus atstājam mājās. (Ieteikums: viens pieaugušais ar bērniem pagaida klīnikas ārpusē, otrs ved klīnikā dzīvnieciņu.)
• Mūsu klīnikas klientiem pašizolācijas laikā (Valmieras pilsētas robežās) iespējama medikamentu un barības piegāde slimam dzīvniekam līdz mājas durvīm, iepriekš par to vienojoties telefoniski.

Rūpēs par saviem mīļdzīvniekiem, sargāsim sevi un savus līdzcilvēkus!

VISIEM LABU VESELĪBU VĒLOT, CIEŅĀ,
“4 MĪĻAS ĶEPAS” veselības mājas kolektīvs