Par mums

“4 MĪĻAS ĶEPAS”, ir vesela valstība mazo dzīvnieku (t.i. suņu, kaķu, mājas sesku, trušu, jūras cūciņu, kāmīšu, pelīšu u.c. ) aprūpē un mums klīnikas, veikala, frizētavas , dzīvnieku viesnīcas un suņu skoliņas vajadzībām ir pašiem sava māja un pagalms, tamdēļ to vislabāk izsaka nosaukums VESELĪBAS MĀJA DZĪVNIEKIEM.

Klīnika 4 mīļas ķepas

Klīnika 4 mīļas ķepas

Lai gan skaitamies pilsētas teritorijā, tomēr, atrodamies vairāk piepilsētā, prom no pilsētas burzmas un stresa. Ja vien savam mīļdzīvniekam neteiksiet, ka vedat viņu uz klīniku, viņš domās, ka atvests uz ” otrajām mājām”…,gaidīts, aprūpēts un atkal vesels.

Mēs piedāvājam visa veida veterināros pakalpojumus, konsultācijas un ikdienas nepieciešamās preces un barības mazajiem mājdzīvniekiem.

Pie klīnikas ir ierīkots suņu pastaigu laukumiņš un suņu fiksēšanas vieta, ja mīluli uz mirkli gribas atstāt ārpusē.

Veikalā piedāvājam īpaši izmeklētas ikdienai nepieciešamās lietas dzīvnieku aprūpei, ēdināšanai un lutināšanai, sasirgušiem mīluļiem piedāvājam ārstniecisko pārtiku atveseļošanās paātrināšanai, kā arī veterināros medikamentus profilaksei un ārstēšanai.

Lai nodrošinātu Jūsu dzīvniekam veselīgu, ilgu un abpusēji iepriecinošu mūžu, “4 MĪĻAS ĶEPAS” piedāvā konsultācijas par pareizu mazā mīluļa dzīves organizēšanu no pirmajiem tā soļiem Jūsu mājās. Ja Jūsu četrkājainajam draugam ir radušās uzvedības problēmas, “4 MĪĻAS ĶEPAS” piedāvā arī savas zināšanas zoopsiholoģijā.

Dzīvnieku klīnikai “4 MĪĻAS ĶEPAS” ir laba sadarbība ar Valmieras un Rīgas laboratorijām un diagnostikas aparatūru iestādēm, lai nepieciešamības gadījumos nodrošinātu plaša spektra laboratoriskās analīzes un diagnozes precizēšanai nodrošinātu arī rentgenogrāfijas, sonogrāfijas vai datortomogrāfijas izmeklējumus.