Kā tapa 4 MĪĻAS ĶEPAS

4 MĪĻAS ĶEPAS” idejas autore un veidotāja ir veterinārārste Ginta Kantāne. Klīnikas vietas izvēlē un mājas iegūšanā, mērķa īstenošanai, liela pateicība ir Paulam Kantānam. Iecere bija izveidot mājīgu klīniku,veikalu un viesnīcu dzīvniekiem. Galvenais nosacījums, lai būtu patīkami un ērti strādāt. Kā arī, radīt tepat, Valmieras piepilsētā ,„mazdrusciņ ārpuspilsētas” idillīti un mieru, kurā arī ienācēji justos savādāk un neierastāk, atšķirīgi no mūsdienu tehnikas un lielveikalu laikmeta. Lai mazajiem pacientiem, nākot vizītēs, būtu pēc iespējas mazāks satraukums un saimniekiem maksimālas ērtības dzīvnieku nogādājot pie ārsta. Ideju koncepcijai pievienojās arī veterinārārste Evija Kozulāne, un 2005.gada 4.martā, klīnika “4 MĪĻAS ĶEPAS” uzsāka darbu.

Divus gadus(2005.un 2006.gadā) Ginta un Evija veiksmīgi ar visu tika galā pašas, (savā brīvajā laikā palīgā nāca bērni: Dagne un Emīls Kantāni un Ance un Kārlis Kozulāni).Taču, palielinoties darba apjomam, un bērniem augot lielākiem, viss ir mainījies un nekas nestāv uz vietas.

Klīnika „4 MĪĻAS ĶEPAS” ar katru gadu mainās, gan piesaistot jaunos speciālistus un palīgus, gan pilnveidojot klīnikas aprīkojumu un piedāvāto pakalpojumu klāstu, gan uzlabojot klīnikas un tās teritorijas izskatu. Pateicoties tam, ka Jūs mīlat savus Dzīvniekus un Mūs, un esat uzticīgi klīnikai „4 MĪĻAS ĶEPAS”, Mēs, varam pilnveidoties un augt. Paldies Jums par to!

Laipni gaidīti veselības mājā dzīvniekiem: ” 4 MĪĻAS ĶEPAS”!
Vizītes pie ārsta iepriekš jāpiesaka pa tālruni: 6 42 26 242 vai mob.tālruni 26103104.