Suņu skola

Pēc dzīvnieku īpašnieku lielā pieprasījuma, esam gatavi papildināt Jūsu MĪĻO ĶEPU zināšanas, ar iesaistīšanos Valmieras suņu skoliņā, klīnikā “4 MĪĻAS ĶEPAS”. Mērķis: lai gudriem saimniekiem paklausīgi suņi un paklausīgiem suņiem, zinoši saimnieki!

KUR ? : KLĪNIKAS “4 MĪĻAS ĶEPAS” dārzā (pagalmā)
KAD un CIKOS ? : –  nodarbības notiek

 

  sestdienās plkst.11:00 (vasarā un ziemā);

trešdienās plkst.18:00 (vasarā); bet šobrīd (Ziemas režīmā), tiek organizēta grupa trešdienās plkst. 14:00, ja vēlies piedalīties, piesakies pie skolotājas Diānas pa Tel.26291606.

(skolotāja Diāna Koka).*

 

Laipni gaidīti, Piedalīties!

Izmaiņas suņu skoliņas izcenojumos (no 2016,gada 01,oktobra) :

Pirmajā reizē, ja vēlas apskatīties, kā viss suņu skoliņā notiek, var aplūkot no malas, nepiedaloties kopā ar citiem. Iepazīšanās ar suņu skoliņu un nodarbības aplūkošana ir bez maksas. Bet, ja vēlas piedalīties nodarbībā un uzzināt padomus no suņu skolotājas, tad nodarbība ir par sekojošu maksu: ja pērk abonementu par 5 (piecām) nodarbībām uzreiz, tad maksa ir 5.00 Eur par vienu nodarbību X 5 reizes = kopā 25.00 Eur. Ja nepērk abonementu, tad vienas nodarbības cena ir 7.00 Eur. Papildus informāciju iegūsiet, zvanot suņu skolotājai Diānai, pa Tel.26291606.

 

 

Suņu skolas skolnieks

SKOLOTĀJA: *Diāna Koka (visu suņu, bet, jo īpaši  Bīglu un Kavaliera Kinga Čārlza spanielu, fane).

SKOLNIEKI: suņi ar saviem saimniekiem ( suņu vecums uzsākot skolu: no aptuveni 4 mēnešu vecuma un vecāki t.i. ātrākais- trīs nedēļas pēc kucēna vakcinācijas pret suņu infekcijām un trakumsērgu. Suņu skolā var pieteikt, protams , arī vecākus suņus, un arī pavisam pieaugušus suņus, ja saimnieks vēlas uzlabot attiecības un sadarbību ar savu suni. Bet, vienmēr vislabākie rezultāti uzsākot suņa paklausības skolu, ir kucēna vecumā līdz 6 mēnešiem , jo šajā vecumā suņa sapratne par sadarbību ar saimnieku tikai veidojas.

 

Sikāka informācija par suņu skolu ” Gudrās ķepas”-  zvanot uz klīniku pa Tel.26103104 vai jautājiet klīnikā: izstāstīsim.

Ja vēlaties precizēt, īpaši savam sunim, SUŅU SKOLAS grupas un laikus, interesēties suņu skoliņas nodarbību dienās, trešdienās plkst.18:00 (vasarā)vai sestdienās plkst.11:00 (vasarā un ziemā), klīnikas ” 4 MĪĻAS ĶEPAS” pagalmā.
Par izmaiņām esošajiem dalībniekiem, tiks paziņots individuāli, jaunajiem dalībniekiem- jāpaseko līdzi mūsu MĀJAS LAPĀ vai jāinteresējas klīnikā.

Šis video tapis ” MAZĀ BIZNESA LIELĀ DIENA” pasākumā 2014.gada 15.novembrī mūsu klīnikas pagalmā, kad mūsu īpašais piedāvājums bija iepazīšanās ar suņu skoliņas darbību un suņu apmācību paklausībai, sadarbībai un jautrībai.

Paldies par piedalīšanos!

Arī turpmāk laipni aicināti piedalīties klīnikas organizētajā VALMIERAS SUŅU SKOLIŅĀ: